Škoda Group
Organizace
101 článků
Wikipedia
Škoda Holding a. s. je zaniknutá česká spoločnosť sídliaca prevažne v Plzni. Kedysi vyrábala najmä zariadenia pre dopravu:, energetiku (turbíny) a iné stroje.
Číst více na Wikipedii
📈 Zmínky v HotInfo
před 26 týdnydnes
📰 Poslední články (100)
21.10.
PPF Renáty Kellnerové prudce zvýšila zisk. Vydělala přes 20 miliard, výrazně pomohla i Škoda Group
e15.cz
15.10.
Námitky Stadleru úřad odmítl, smlouvu ale zatím České dráhy podepsat nemohou
ekonomickydenik.cz
08.10.
Električky za 71 miliónov nebudú. Dopravný podnik Bratislava zrušil súťaž, nezohnal peniaze na nákup
ta3.com
29.09.
Míříme k vlakům bez strojvedoucích a továrnám v Asii, říká šéf plzeňského výrobce z impéria PPF
e15.cz
28.09.
ZSSK sľubuje cestovateľskú revolúciu. Na 8 „vlakov budúcnosti“ nemá v kase peniaze a zvezieme sa v nich najskôr v roku 2032
aktuality.sk
25.09.
Nové vlaky za 266 miliónov majú jazdiť aj cez Trnavu. Pôjdu až dvestokilometrovou rýchlosťou
mytrnava.sme.sk
23.09.
Škoda Group získala na Slovensku miliardovou zakázku. Nové vlaky mají jezdit mezi Bratislavou a Košicemi
e15.cz
23.09.
ZSSK podpísala zmluvu na nové diaľkové vlaky, medzi Bratislavou a Košicami majú jazdiť od roku 2032
hnonline.sk
23.09.
FOTO: Po slovenských tratiach budú premávať nové vlaky. Pozrite si, ako by mali vyzerať
tnlive.sk (Markíza)
03.09.
Okrídlený šíp je minulosťou. Známa značka Škoda mení po 170 rokoch názov aj logo
Refresher.sk
08.08.
Okrídlený šíp je minulosťou. Známa značka Škoda mení po 170 rokoch názov aj logo
Refresher.sk
27.07.
Okrídlený šíp je minulosťou. Známa značka Škoda mení po 170 rokoch názov aj logo
Refresher.sk
24.07.
Okrídlený šíp je minulosťou. Známa značka Škoda mení po 170 rokoch názov aj logo
Refresher.sk
22.07.
České dráhy zrušily tendr na až 90 nových vozů pro rychlost 230 kilometrů za hodinu
zpravy.aktualne.cz
21.07.
Škoda Group připravuje nové jméno a logo, musí ho mít nejpozději do června 2029
seznamzpravy.cz
21.07.
Éra vlaků a tramvají se značkou Škoda končí. Plzeňský výrobce začal hledat nové jméno i logo
irozhlas.cz
30.06.
Škoda Group dodá tramvaje švédské Uppsale, zakázka může přesáhnout 6 miliard korun
seznamzpravy.cz
30.06.
Škoda Group posiluje na severu. Firma dodá tramvaje do švédské Uppsaly, zakázka může dosáhnout až 6,5 miliardy korun
ihned.cz - byznys
30.06.
Obří úspěch české strojírenské skupiny. Škoda dodá Švédům tramvaje za 6,5 miliardy korun
e15.cz
29.06.
Restart z Plzně dokončen: Škoda Group hlásí rekordní zakázky i „bateriový“ útok na Evropu
info.cz
25.06.
Škoda Group prudce zvedla zisk a míří k obří železniční zakázce pro Prahu a střední Čechy
e15.cz
06.06.
Škoda má další zářez. V Sofii začaly jezdit její soupravy metra. Mají klimatizaci a zvládnou až 90 km/h
zive.sk
06.06.
Praxe místo teorie. Studenti plzeňské elektrotechniky složili závěrečnou zkoušku, všichni mají za jedna
irozhlas.cz
03.06.
Lépe připravit studenty na práci chce plzeňské elektrotechnické učiliště. Školí je Škoda
irozhlas.cz
26.05.
Nejdelší tramvaj na světě a depo řízené AI. V Mannheimu jsme nahlédli do budoucnosti MHD
smartmania.cz
13.05.
Český dodavatel železničních systémů AMiT získal významnou zakázku pro vlaky německého Siemensu
ihned.cz
30.04.
Česko dodá vlaky do Uzbekistánu. Škoda v Taškentu podepsala dohodu za tři miliardy korun
irozhlas.cz
27.04.
ČEZ usiluje o dohodu o ázerbájdžánský plyn, řekl Babiš. Baku chce spolupracovat v obranném průmyslu
irozhlas.cz
27.04.
Babiš v Ázerbájdžánu: Jednat bude s prezidentem Alijevem, letěli s ním Havlíček i šéf ČEZ
blesk.cz
09.04.
Škoda Group digitalizuje Evropu. Automatické vlaky šetří 15 procent nákladů a zvyšují přesnost
e15.cz
09.04.
Z výrobce vlaků technologickým hráčem. Česká Škoda Group chce řídit evropskou mobilitu
info.cz
02.04.
Češi jsou předními hráči v autonomní veřejné dopravě. V plzeňské Škodě vznikají unikátní technologie
info.cz
31.03.
Škoda Group má nasmlouváno za 98 miliard. Výrobu má zajištěnou na tři a půl roku dopředu
e15.cz
30.03.
Škoda Group připravuje velkou expanzi v Indii. Ředitel Novotný se jako první český CEO sešel s Módím
info.cz
28.03.
Škoda Group posiluje svou pozici v Indii. CEO Petr Novotný jednal s indickým premiérem Naréndrou Módím o dalším rozvoji spolupráce
parlamentnilisty.cz
26.03.
Průlom v Indii. Šéf Škoda Group jednal s premiérem Módím o miliardových příležitostech pro český průmysl
e15.cz
25.03.
Historický moment: Český šéf Škoda Group se sešel s indickým premiérem Módím. Firma usiluje v Indii o rozšíření byznysu
ihned.cz
16.02.
Plzeňská Škoda představila tramvaj pro italské Bergamo. Nechybí jí antikolizní systém
novinky.cz
16.09.
Plzeňská Škoda Group vyhrála u Jančury už druhou miliardovou zakázku. Hybridní vlaky budou využívat elektřinu i diesel
ihned.cz
16.09.
RegioJet pořídí od Škoda Group hybridní vlaky za devět miliard. Nasadí je od prosince 2029
irozhlas.cz
18.07.
Vlaky za sedm miliard vylepší spojení Prahy se západem Čech, pojedou až dvoustovkou
lidovky.cz
✍️
REDAKČNÍ VÝBĚR
HotInfo
Papeži odstranili část plic, rakovina se nerozšířila a další léčba nebude. Cesta do Jižní Ameriky zatím platí
Papež podstoupil operaci plic, lékaři potvrdili lokalizovaný adenokarcinom a další léčbu nepředepisují. Cesta do Jižní A…
HotInfo
Francie před protestem 24. října: Paříž zakázal demonstrace, Macron svolal zpravodajce, Le Penová v průzkumech roste
Paříž zakázala demonstrace, Macron svolal zpravodajské služby, Lecornu přijímá strany. Co píší cizí média a co vláda.
HotInfo
O čem píše Evropa: Witkoff jednal s Putinem, chyba v PHP vypnula vládní weby, Írán hlásí požáry na tankerech
Witkoff jednal s Putinem a Kyjev byl znovu pod palbou, chyba v PHP vypnula vládní weby po Evropě, USA stahují personál z…
HotInfo
O čem píše Evropa: Zelenskyj jedná v Oslu, Trump chce pro Ukrajinu nového vyjednavače, Francie prodloužila zákazy vycházení
Zelenskyj jedná v Oslu s Witkoffem, Trump chce pro Ukrajinu nového vyjednavače, Francie prodloužila zákazy vycházení. Př…
HotInfo
Summit Putina, Trumpa a Si o Ukrajině: Kreml připouští rozhovory, tvrdí však, že nic konkrétního nepředložili. Kyjev varuje, že by Putina povzbudil
Putin podle WSJ navrhl Trumpovi a Si summit o Ukrajině. Kreml říká, že nic konkrétního nepředložili, Kyjev varuje a Trum…
HotInfo
Podezřelého z plánu atentátu na Tuska poslali na dva měsíce do vazby. Polsko se hádá o závažnost hrozby
Prokuratura obvinila 66letého Vratislavana z devíti skutků. Polská média se liší ve váze hrozby a žhářství na Starlinku …
HotInfo
Jak Varšava vidí omezení Starlinku: Polsko za službu pro Ukrajinu platí a Sikorski Muskovi vzkazuje, že ho sleduje
SpaceX omezil ukrajinské armádě vojenský Starlink. Polsko, které službu pro Ukrajinu platí, se vůči Muskovi ozývá už ne …
HotInfo
O čem píše Česko: Koalice se skládají, Praha stále čeká na rozhodnutí. Ve vládě se rozehrála rošáda o ministerstva
Městské koalice se skládají, ANO přichází o vedení, Praha ještě nerozhodla. Ve vládě se rozehrála rošáda o ministerstva,…
HotInfo
O čem píše Evropa: Senátoři USA chtějí zrušit dohodu s Putinem, pád Guilfoylové, papež má rakovinu plic
Senátoři USA žádají zrušit Trumpovu dohodu s Putinem o naftě, velvyslankyně Guilfoylová musela odstoupit, papež má rakov…
HotInfo
Francouzské mrazáky na 50 °C i nizozemské prázdné regály: důkaz o společném útoku zatím chybí
Hackeři ve Francii ohřáli mrazáky ve stovkách supermarketů, Albert Heijn nemá čerstvé potraviny. Nizozemský úřad NCSC vš…
HotInfo
O čem píše Evropa: Dieselová dohoda s Putinem pod kritikou, federální agenti prohledali dům Omarové, NATO představilo teorii vítězství
Trumpova dieselová dohoda s Putinem čelí kritice v Evropě, federální agenti prohledali dům kritičky Ilhan Omarové, NATO …
HotInfo
O čem píše Česko: ANO prohrálo ve velkých městech, podpora klesla pod třicet procent. Koalice ho v mnoha z nich obcházejí
Komunální a senátní volby změnily mocenskou mapu: ANO ztrácí velká města, STAN se hlásí o pozici lídra opozice. Koalice …