František Němec
HIGH
Entertainment
20.10.2026 11:35
Czech actor, voice actor,
Czech actor, voice actor,. František Němec (born 9 August 1943) is a Czech actor, voice actor, and theatre...
9 August 1943
Wikipedia
2
Dnes
2
Týden
3
Měsíc
Trend: 24.0
Wikipedia CS
František Němec byl československý politik, exilový ministr a poslanec Národního shromáždění republiky Československé za Československou sociálně demokratickou stranu dělnickou.
Číst více na WikipediiAktivita v médiích (posledních 30 dní)
Načítá se graf…
📈 Zmínky v HotInfo
před 26 týdnydnes
🔗 Nejčastěji spolu s
Nejnovější články 17
Poslední rozloučení s Jiřím Štěpničkou: Slzy Štěpánka, nečekané gesto Stivínové a pláč fanoušků
Desítky lidí přišly v úterý do Národního divadla, aby se naposledy rozloučily s hereckou legendou Jiřím Štěpničkou. Dát sbohem svému kolegovi dorazila…
20.10.2026 11:07
extra.cz
ONLINE: Pohřeb Jiřího Štěpničky (†79): Rozloučení na prknech Národního divadla
Poslední rozloučení s oblíbeným hercem a dabérem Jiřím Štěpničkou (†79) se koná v úterý 20. října v Národním divadle. Divadlo se otevře již v půl jede…
20.10.2026 09:50
blesk.cz
Tak pozítří u nás! řekl mi František Němec. Větší trému Milan Hein nikdy nezažil
Patrně největší trému svého života zažil podle svých slov v sobotu večer Milan Hein. Ostřílený herec, zkušený řečník, moderátor, ředitel úspěšného Div…
04.10.2026 12:00
idnes.cz
Dramatické chvíle pri nakrúcaní kultovej komédie: Horolezec "tatínek do polepšovny" sa takmer zabil!
PRAHA - Na konte má stovky hereckých úloh a diváci si ho zamilovali ako horolezca Luboša z kultových komédií Jak vytrhnout velrybě stoličku či ako dok…
09.08.2026 00:10
topky.sk
KVÍZ: František Němec při natáčení málem přišel o život. Jak dobře znáte Jak dostat tatínka do polepšovny?
Natáčení filmu Jak dostat tatínka do polepšovny provázely chvíle, kdy do smíchu rozhodně nikomu nebylo. František Němec při horolezecké scéně málem př…
12.07.2026 07:00
extra.cz
Zákulisí filmu Kluci z hor: Lábus vyzradil děj lékárnici, Neckář přitahoval turisty
Ve filmu „Kluci z hor“ si zahrála plejáda slavných herců i zpěváků. Jen namátkou: Jiří Lábus, Martin Dejdar, František Němec, Martin Huba, Eva Vejmělk…
24.04.2026 06:00
zeny.iprima.cz
Pohřeb Františka Němce (†92) z Krkonošských pohádek: Loučil se i Satoranský! A rozdávalo se víno
Ve věku 92 let se do nebe odebral legendární český televizní a filmový kameraman František Němec. Poslední rozloučení se konalo 12.
12.09.2025 13:35
blesk.cz
Smrt Němce (†92) z Krkonošských pohádek: Co odhalilo parte
O víkendu zasáhla českou kinematografii moc smutná zpráva: ve věku 92 let se do nebe odebral legendární český televizní a filmový kameraman František … 🤖 AI
01.09.2025 14:40
blesk.cz
SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel kameraman František Němec (†92), natočil legendárneho KRAKONOŠA
SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel kameraman František Němec (†92), natočil legendárneho KRAKONOŠA. PRAHA - Filmový a televízny svet zasiahla smutná správa. PRAHA … 🤖 AI
01.09.2025 01:30
topky.sk
Zemřel kameraman Krkonošských pohádek František Němec. Bylo mu 92 let
Ve věku 92 let v neděli zemřel kameraman František Němec. V Československé televizi se zaměřoval na pořady pro děti a pohádky.
31.08.2025 20:05
lidovky.cz
Smutná zpráva z Krakonošova: Zemřel kameraman František Němec (†92)
Dne 31. srpna 2025 ve věku 92 let zemřel český legendární televizní a filmový kameraman František Němec.
31.08.2025 19:54
blesk.cz
Zemřel kameraman Krkonošských pohádek František Němec. Bylo mu 92 let
Ve věku 92 let v neděli zemřel kameraman František Němec. V Československé televizi se zaměřoval na pořady pro děti a pohádky.
31.08.2025 19:52
idnes.cz
Ve věku 92 let zemřel kameraman Krkonošských pohádek František Němec
Pro Československou televizi natočil František Němec stovky projektů. Natáčel například Krkonošské pohádky či televizní seriál Pohádky z tisíce a jedn…
31.08.2025 19:28
seznamzpravy.cz
Ve věku 92 let zemřel František Němec, kameraman Krkonošských pohádek
Ve věku 92 let dnes zemřel kameraman František Němec. V Československé televizi se zaměřoval na pořady pro děti a pohádky.
31.08.2025 19:23
aktualne.cz
Ve věku 92 let zemřel kameraman František Němec. Natočil ráčkující princeznu nebo Krkonošské pohádky
Ve věku 92 let v neděli zemřel kameraman František Němec. V Československé televizi se zaměřoval na pořady pro děti a pohádky.
31.08.2025 19:15
irozhlas.cz
Ve věku 92 let zemřel kameraman Krkonošských pohádek František Němec
Praha - Ve věku 92 let dnes zemřel kameraman František Němec. V Československé televizi se zaměřoval na pořady pro děti a pohádky.
31.08.2025 19:13
ceskenoviny.cz
Zemřel kameraman František Němec
Zemřel český kameraman František Němec. Oznámila to jeho dcera.
31.08.2025 18:54
novinky.cz
✍️
REDAKČNÍ VÝBĚR
HotInfo
Francie po nepokojích zavedla místní zákazy vycházení. Radnice v Limoges vyhořela, ministr vnitra přiznal ztrátu kontroly
Zákazy vycházení platí v Paříži, Lyonu, Lille a Nice po víkendu s více než 2 500 zadrženými. Co o nepokojích píšou zahra…
HotInfo
Summit Putina, Trumpa a Si o Ukrajině: Kreml připouští rozhovory, tvrdí však, že nic konkrétního nepředložili. Kyjev varuje, že by Putina povzbudil
Putin podle WSJ navrhl Trumpovi a Si summit o Ukrajině. Kreml říká, že nic konkrétního nepředložili, Kyjev varuje a Trum…
HotInfo
Papeži odstranili část plic, lékaři potvrdili rakovinu. Cesta do Jižní Ameriky zatím platí
Papež podstoupil operaci plic, lékaři potvrdili rakovinu. Z nemocnice odešel po čtyřech dnech, cesta do Jižní Ameriky má…
HotInfo
Podezřelého z plánu atentátu na Tuska poslali na dva měsíce do vazby. Polsko se hádá o závažnost hrozby
Prokuratura obvinila 66letého Vratislavana z devíti skutků. Polská média se liší ve váze hrozby a žhářství na Starlinku …
HotInfo
Jak Varšava vidí omezení Starlinku: Polsko za službu pro Ukrajinu platí a Sikorski Muskovi vzkazuje, že ho sleduje
SpaceX omezil ukrajinské armádě vojenský Starlink. Polsko, které službu pro Ukrajinu platí, se vůči Muskovi ozývá už ne …
HotInfo
O čem píše Česko: Koalice se skládají, Praha stále čeká na rozhodnutí. Ve vládě se rozehrála rošáda o ministerstva
Městské koalice se skládají, ANO přichází o vedení, Praha ještě nerozhodla. Ve vládě se rozehrála rošáda o ministerstva,…
HotInfo
O čem píše Evropa: Senátoři USA chtějí zrušit dohodu s Putinem, pád Guilfoylové, papež má rakovinu plic
Senátoři USA žádají zrušit Trumpovu dohodu s Putinem o naftě, velvyslankyně Guilfoylová musela odstoupit, papež má rakov…
HotInfo
Francouzské mrazáky na 50 °C i nizozemské prázdné regály: důkaz o společném útoku zatím chybí
Hackeři ve Francii ohřáli mrazáky ve stovkách supermarketů, Albert Heijn nemá čerstvé potraviny. Nizozemský úřad NCSC vš…
HotInfo
O čem píše Evropa: Dieselová dohoda s Putinem pod kritikou, federální agenti prohledali dům Omarové, NATO představilo teorii vítězství
Trumpova dieselová dohoda s Putinem čelí kritice v Evropě, federální agenti prohledali dům kritičky Ilhan Omarové, NATO …
HotInfo
O čem píše Česko: ANO prohrálo ve velkých městech, podpora klesla pod třicet procent. Koalice ho v mnoha z nich obcházejí
Komunální a senátní volby změnily mocenskou mapu: ANO ztrácí velká města, STAN se hlásí o pozici lídra opozice. Koalice …
HotInfo
Felipe VI. v Ceutě: Sánchez po více než dvou měsících potvrdil, že marocké válečné lodě vpluly do ceutských vod
Král Felipe VI. zahájil první návštěvu Ceuty po 19 letech. Sánchez potvrdil, že marocké válečné lodě vplula do ceutských…
HotInfo
Meloniho volební zákon: právníci chystají 30 žalob k Ústavnímu soudu, rozsudek může přijít až po volbách
Italský volební zákon začne platit koncem října. Opozice a právníci chtějí podat 30 žalob, Ústavní soud ale nemusí rozho…